Top 10 make-up artisti pe care ii poți urmări pe Instagram

celebrity_makeup_artisti

Rămâi pe drumul cel bun cu cele mai noi tendinte de machiaj urmând oamenii potriviti de pe Instagram, de la make-up artisti de renume mondial la vizionari viitori care împing în mod constant limitele și pot oferi o perspectivă nouă.

Descoperă 12 make-up artisti de urmat pe Instagram, care oferă mai mult decât doar imagini superbe, oferind fie sfaturi interesante sau o privire la culisele podiumurilor de modă din toate colturile lumii.

Pat McGrath – @patmcgrathreal

Pat McGrath – @patmcgrathreal

Joyce Bonelli – @joycebonelli

Joyce Bonelli – @joycebonelli

Romero Jennings – @romerojennings

Romero Jennings – @romerojennings

Tom Pecheux – @tompecheux

Tom Pecheux – @tompecheux

Charlotte Tilbury – @ctilburymakeup

Charlotte Tilbury – @ctilburymakeup

Maly Roncal – @mallybeauty

Maly Roncal – @mallybeauty

Fiona Styles – @fionastiles

Fiona Styles – @fionastiles

Pati Dubroff – @patidubroff

Pati Dubroff – @patidubroff

Gucci Westman – @gucciwestman

Gucci Westman – @gucciwestman

Roshar – @rosharofficial

Roshar – @rosharofficial

Charlotte Willer – @charlottewillermakeup

Charlotte Willer – @charlottewillermakeup

Beau Nelson – @beau_nelson

Beau Nelson – @beau_nelson

Lasă un răspuns